Sidene lastes inn ...
Logg inn for å se sidene
Vi gifter oss!

Lena & Kurt

23. august 2025
Eivindvik kirke

Velkommen til vårt bryllup

Nå går vi fra "du og jeg" til herr og fru. Det må feires!!


Vi starter dagen med vielse i Eivindvik kirke (Gulen) kl 13:30, deretter blir det middag og bryllupsfest på Nordbygda samfunnshus (Masfjorden).


Vi ser fram til denne spesielle dagen og håper dere stiller i finstasen, lar latteren og slipset sitte løst, og nyter dagen sammen med oss.


På denne siden vil dere finne mer informasjon om dagen.

Program for dagen

Vielse
Vielsen er kl 13:30 i Eivindvik kirke.
Kom i god tid!


Mottakelse
Nordbygda samfunnshus
Fra kl 15:30 blir det velkomstdrink, lett servering og mingling mens brudeparet fotograferes.


Middag
Kl (kommer senere) vil det bli servert 3-retters middag med øl/vin og mineralvann.


Kake
Ut på kvelden vil det bli servert kaker og kaffe avec.


Fest
Brudevals, og festen begynner. Brudeparet står da for fri bar med utvalgte drinker, vin og øl, samt mineralvann.


Utover kvelden vil det bli servert enkel nattmat.


Baren stenger kl 02:00

Antrekk

Pent, det er bryllup.

Toastmaster

Vi er svært glade for at Ludvik Matre skal være vår visevert i bryllupet.


Dersom dere ønsker å si noen ord eller bidra med noe annet under bryllupsfesten, ta kontakt med Ludvik innen 1.august.


Tlf: 97 64 35 07
e-post: ludvikmatre@hotmail.com


Vi har satt taletid til maks 5 min.

Bryllupsgave

Da vi har dobbelt opp av vaser, sausenebb oa til hjemmet så ønsker vi oss heller et bidrag til fremtidige opplevelser enn fysiske ting.


Bryllupskonto: 3632.67.91118
Vipps: 988 65 681 (merk med navn)

Praktisk informasjon

Allergier: Gi oss beskjed om eventuelle allergier/matintoleranser vi må ta hensyn til.


Bildedeling: Under vielsen har vi egen fotograf. Vi setter derfor stor pris på at han får "rom" til å jobbe i fred i kirken. Utover dette ønsker vi veldig gjerne at gjestene deler bildene de tar i løpet av dagen med oss. (Mer info senere)


Svarfrist: Svar på om du/dere kan komme i vårt bryllup ønsker vi skal gis til brudeparet innen 1.juli.


Kurt (959 14 666) / Lena (988 65 681)
eller på messenger til han/henne