Vielse i Strinda Kirke klokken 13:30
Mingling på Lerflaten Gård for middagsgjester
Middag serveres klokken 16:30
Velkommen til kaffe og kaker fra klokken 19:30
...Videre feiring utover natten med nattmat rundt midnatt.
Festen avsluttes, og lokalet må være tomt innen kl. 02.30
Vår gode venn, Stine Salthammer, har tatt på seg et uvurderlig ansvar denne dagen og stiller som vår kjære toastmaster.
Ønsker du å holde tale, underholde eller har andre ønsker/spørsmål i forbindelse med bryllupet - ikke nøl med å kontakte henne!
Tlf: 415 48 334
E-post: stinesalthammer@hotmail.com
Praktisk informasjon
I henhold til alkohol blir det servert velkomstdrink, drikke til middagen og noe godt til kaffe/kaker.
Utover dette vil det være begrenset med drikke i baren, men ingen begrensninger på medbrakt alkohol ;)
Middag og fest er forbeholdt de voksne, men barn er hjertelig velkommen til å delta i vielsen.
Ved allergier etc. i forbindelse med mat, ønsker vi at du melder fra om dette i god tid.
Røyking innendørs er ikke tillatt på Lerflaten Gård, og det er forbud mot fyrverkeri, lanterner og konfetti etc.
Greit å vite
Mange reiser langt og vi ønsker det skal være mulighet for å samles på fredag.
Vi reserverer derfor bord på Mikrobryggeriet fra klokken 20:00.
Gi beskjed innen 20.02.23 om du ønsker å delta!
Send oss gjerne musikk- eller sangforslag!
Vi praktiserer ingen kleskode. Kom i det du føler deg vel i, men unngå gjerne hvitt.
Låven er godt isolert!
Vi ønsker at fokuset skal være rettet mot det som skjer, og ber dere derfor ta hensyn i henhold til mobilbruk.
Vi har en dyktig fotograf som skal følge oss gjennom vielsen, og venner som har fått ansvar for bilder utover
ettermiddag/kveld.
Dersom dere ønsker bilder fra dagen, kan dere ta kontakt i etterkant av bryllupet.
Vi har gjort en avtale med Scandic Nidelven, en perle som ligger i sentrum ved Solsiden. Kort gangavstand fra Trondheim S.
Hotellet har blitt kåret til Norges beste hotellfrokost hele 13 ganger! Altså, en hotellfrokost som er verdt å få med seg.
Få 10% rabatt av flex pris på hotelloppholdet ved å følge denne linken:
Parkering:
Gjestene har mulighet for parkering utendørs ved Trondheim S, eller innendørs parkering ved Olavskvartalet. Begge ligger nært hotellet, ca. 200 meters gåavstand.
Strinda kirke:
Brøsetvegen 147C, 7069 Trondheim
Lerflaten gård:
Lillekvamsvegen 45, 7036 Trondheim
Mikrobryggeriet:
Prinsens gt. 39, 7011 Trondheim