Logg inn for å se sidene
Vi gifter oss!

Karina & Kjell-Rune

30. august 2025 • Larkollen kirke
133 dager igjen!

Etter 19 år sammen….

…blir vi endelig mann og kone! Det er med stor glede vi inviterer til bryllupsfeiring på vakre Støtvig hotell på Larkollen. Dette er vår bryllupsside der vi samler praktisk informasjon rundt feiringen, samt svarskjema. Informasjon oppdateres fortløpende ved behov. Ta gjerne kontakt ved spørsmål!

Fredag 29. august

Vi ønsker velkommen til en uformell samling fredag kveld for de som har anledning til å komme allerede kvelden før den store dagen. Ta turen for en avslappet og uhøytidelig kveld på Losen kl 19:00, som ligger på andre siden av veien for hotellet. Mat og drikke for egen regning. Kle deg som du ønsker og etter været!

Plan for dagen 30. august

12:30 - Vielse i Larkollen kirke

15:00 - Aperitif og fingermat på Terazzen Støtvig hotell

16:00 - Servering av bryllupskake

17:00 - Middag med påfølgende fest

Dresscode

Smoking / mørk dress

Vielse

 

Vielsen finner sted i Larkollen kirke. Kirken ligger i gangavstand fra Støtvig hotell i Larkollveien 740.



 

Overnatting

Støtvig hotell har holdt av rom til alle våre gjester fra fredag til søndag. Dere tar selv kontakt med hotellet for booking av ønsket antall netter. Gi hotellet beskjed om at dere er bryllupsgjester.


Pris for dobbeltrom: 2990 kr

Pris for enkeltrom: 2590 kr

Prisene er per natt og inkluderer frokost og fri tilgang til spaområdet og treningsstudio, også etter utsjekk søndag.
Innsjekk fra kl 15:00, utsjekk søndag kl 12:00.

NB! Frist for å booke hotellrom er 29. juni !

Du kan lese mer om hotellet på deres hjemmeside: www.stotvighotel.com

Henvendelser til hotellet kan gjøres på mail eller telefon: resepsjon@stotvighotel.com / 69236100

Alternative overnattingsmuligheter er Larkollen camping, eller privat hytteutleie i nærområdet.

Toastmastere

Vi er så heldige som får våre gode venner Marlen Lund Engebretsen og Aksel Lund Pedersen til å lose oss gjennom kvelden! Dersom du ønsker å si noen ord er det bare å ta kontakt med dem:

Marlen: 481 93 332
Aksel: 938 63 068

Det er fint om taler meldes inn til toastmasterne innen 1. august!

Gaveønsker

Det vi ønsker oss aller mest er at du vil feire dagen sammen med oss! Utover det er det bidrag til gode opplevelser og reiser, med og uten barna, som står høyest på ønskelisten!

Kommer du?

Vi gleder oss til å feire dagen vår med deg!

For å svare, kan du skanne QR-koden nedenfor eller trykke HER. (Husk å fylle ut ett skjema per gjest.)



Vennligst gi beskjed innen søndag 1. juni 2025.

Har du spørsmål eller trenger hjelp med skjemaet, er du velkommen til å kontakte oss:

Karina: 928 24 933
Kjell-Rune: 411 07 403

 

Vennlig hilsen Karina og Kjell-Rune