Vi gifter oss!

Hedda & Kristian

13. juni 2026 Kjeholmen

Velkommen til vårt bryllup!

Vi ønsker dere hjertelig velkommen til å feire denne store dagen med oss på Kjeholmen, en idyllisk øy i Oslofjorden.


 

Om Kjeholmen


Kjeholmen befinner seg i Bærum kommune, mellom Ostøya og Snarøya.
Det ble bygget et stort sommerhus på vestsiden i 1870-årene, som etter hvert ble drevet som pensjonat. Denne delen av øya ble i 1939 solgt til Oslo Sporveiers arbeiderforening, som nå bruker det som feriehjem. Vi er heldige som har kjennskap til dette stedet gjennom Heddas pappa, Ola, og vi har ikke vært i tvil om at det er på Kjeholmen vi ønsker å gifte oss. 



 

Transport


Vi setter opp en båt fra Aker brygge, tur/retur Kjeholmen. Vi kommer tilbake nærmere om klokkeslett.


 

 

Overnatting


Det er omtrent 30 sengeplasser på Kjeholmen, disse er forbeholdt nær familie og forlovere. Ta kontakt med Hedda og Kristian dersom dere har behov for nærmere informasjon om dette.


 

 

Toastmastere


Vi er så heldige å kjenne to spreke karer som tar på seg jobben som toastmastere i feiringen vår. Ta kontakt med en av disse dersom du ønsker å si noen ord under middagen eller bidra med underholdning.


Robin Bogwald:
Telefon: 98014455


Thorbjørn Moe:
Telefon: 98422173


 

 

Svarskjema for deltakelse i bryllupet:


Vennligst registrer din deltakelse i bryllupet gjennom Google Forms.
Link til skjema: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScx5Os4ga55YZ6yjWCAkreBS59zEnqvgZoSSdetIX4W1s77bA/viewform?usp=dialog 


 

 

Andre henvendelser:


Er det andre ting dere lurer på eller ønsker å informere om kan dere ta kontakt med Hedda (tlf: 95472963) eller Kristian (tlf: 93621318).